Zelená lékárna

Většinu zdravotních potíží je možné řešit i přírodní cestou. Přírodní produkty svými pozitivními účinky mnohdy předčí i klasická léčiva. Můžete je užívat jako prevenci nebo jako řešení na již vzniklé problémy. Jedná se například o čaje, tinktury, masti, potravinové doplňky a další produkty, které zahrnuje zdravá výživa.
„Nechť je tvé jídlo tvým lékem…“ Hippokrates

Motto: „Žijme svou linii osudu, ale snažme se svým vyzařováním vyplout co nejvýše do její horní, vyšší a čistější vrstvy! Využijme k tomu čistotu myšlenek i čistotu vibrací našich bylinek!“ Bohumil Jukl

Čaje jsou nápoje pro ranní, odpolední i večerní pohodu a relax. Čaj je kulturní nápoj připravovaný obvykle louhováním lístků rostliny. Označení čaj se běžně užívá i pro jiné nálevy, pro zápary a odvary různých rostlin. Čaj má v mnoha případech blahodárný vliv na organismus díky látkám v němž obsaženým. Díky různému způsobu zpracování vznikají různé druhy čaje.

U nás v obchůdku najdete široký sortiment čajů: sypané, sáčkové i kolekce čajů: ovocné, černé, zelené, bílé, matcha tea, pečené, kvetoucí, bylinné (jednodruhové i směsi) – na široký okruh zdravotních problémů – doporučíme.

Čaje

Čaj
Tinktury

Tinktury

Prodáváme tinktury zejména od firem: Serafin, Juk, Grešík, Naděje, Duhové elixíry, firma Nový, dědek kořenář.

Masti

Masti

Najdete u nás např. Mast Jantarovou, Kostivalovou, Liliovou apod.

Potravinové doplňky

Potravinové doplňky

Zahrnujeme do této oblasti např. Houby, Křemelinu, Koloidní stříbro apod.

Zelené potraviny

Zelené potraviny

Ze zelených potravin u nás najdete sladkovodní řasy Chlorela a Spirulina, Zelený ječmen a Ferospirinu.