Překrásná barva, vynikající chuť, plno vitamínů, antioxidantů, ale co víc si můžete přát??? Borůvkové smoothies nápoje Vám dají přesně tohle… Tyto smoothies nápoje jsou jednoduché na přípravu, můžete kombinovat různé druhy ovoce a mléčných produktů, přesně podle toho co máte nejraději… Osvěžte se během letních dnů a dodejte svému zdraví to co právě potřebuje… Borůvkové smoothies nápoje jsou zde!

Recept borůvkové smoothies s malinami a jahodami

Toto borůvkové smoothies je bez laktózy.

Potřebujete: 200 g borůvek, 100 g malin, 100 g jahod, 250 ml vody.

Omyté borůvky, maliny a čerstvé umyté jahody vložte do mixéru, zalijte je vodou a rozmixujte. Toto jednoduché bez laktózy smoothie Vás osvěží, podpoří zdraví a také trávení. Pro svou nízkou kalorickou hodnotu je vhodné během hubnutí.

Recept borůvkové smoothies s chia semínky

Toto borůvkové smoothies obsahuje laktózu.

Potřebujete: 150 g borůvek, 2 PL chia semínek, 100 g bílý jogurt, 200 ml mléka (kravské, kokosové, rýžové nebo sojové), 5 lístků máty nebo meduňky.

boruvkove smoothie s matou

Borůvky vložte do mixéru, přidejte chia semínka, jogurt, mléko a smoothie dobře rozmixujte. Hotové smoothies rozlijte do sklenic a na vrch přidejte umyté mátové lístky.

Recept borůvkové smoothies s banánem a jogurtem

Toto borůvkové smoothies obsahuje laktózu.

Potřebujete: 100 g borůvek (čerstvé / mražené), 1 banán, 150 ml bílý jogurt, 200 ml mléka (kravské, kokosové, rýžové nebo sojové), 1 PL mandlové ořechy (lupínky).

cucoriedkove smoothie s bananom

Omyté borůvky čerstvé nebo mražené vložte do mixéru, přidejte bílý jogurt, mléko, očištěný a nakrájený banán na menší části. Vše dobře a důkladně rozmixujte na hladkou hmotu. Když bude smoothies hotové, tak ho nalijte do sklenic a vrch posypte mandlovými lupínky.

Recept borůvkové smoothies s melounem a mangem

Toto borůvkové smoothies neobsahuje laktózu.

Potřebujete: 150 g borůvek, 150 g dužina červeného melounu, 70 g vyzrálého manga, 150 ml vody.

Borůvky vložte do mixéru, přidejte očištěný na menší kousky nakrájený červený meloun, nakrájené mango, vodu a celé smoothie dobře rozmixujte. Toto čočriedkové smoothies můžete podávat is kousky ledu. Jemné příchuť exotiky udělá každý letní den krásnějším.